Kütahya Böcek İlaçlama, Afyon Böcek İlaçlama, Eskişehir Böcek İlaçlama
Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!
Bizi Ara

Kütahya Dezenfeksiyon Hizmeti

Günümüzde hijyenik bir ortamda oturmanın önemi koronavirüs pandemisi ile birlikte daha da arttı. Hastalıklardan korunmak ve daha sağlıklı bir ortamda yaşamak için Kütahya dezenfeksiyon hizmeti almak müşteriler açısından eşsiz bir hizmet sunar. Her hizmette uygun fiyat ve kaliteli bir firma arayan müşteriler için firmamız doğru seçenek olmakta.

Verilen Hizmetler
Daha temiz bir dünya, daha temiz bir gelecek ve daha sağlıklı yarınlar için insanlara birçok hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerden birisi haşere ilaçlama servisi. Zaman zaman özellikle alt katlarda oturan insanlar haşerelere sıkça rastlayabilir. Haşereler evinize dışarıdan girerek çeşitli mikropları üzerinde taşır ve hastalıklara karşı davetiye çıkarabilir. Bu konuda yapılması gereken en doğru adım haşere ilaçlama hizmetine başvurmaktır. Kütahya dezenfeksiyon hizmeti almak isteyen müşteriler haşere ilaçlama sonrasında pek çok avantaj sağlayacak. Bu avantajlardan birisi haşerelerden arındırılmış bir ortam sunmasıdır. Bu sayede daha hijyenik ve daha temiz bir binada yaşamak mümkün hale gelir.

Kemirgen kontrolü verdiğimiz bir diğer hizmet olmakta. Ev ve işyerlerinde görülebilen kemirgen hayvanlar, hem bazı insanları korkutabilir hem de eve hastalık yaymasına sebep olabilir. Buna örnek vermek gerekirse fareler dolaylı yoldan dünyanın en tehlikeli hastalıklarından birisi olan veba mikrobunu üzerinde taşıyor olabilir. Bundan dolayı eğer ki bu durumdan şüpheleniyorsanız veya gördüyseniz hemen bir kemirgen kontrolü hizmetinden yararlanılması gerekir.

Firmamızın verdiği hizmetlerden bir diğeri su deposu temizliği olmaktadır. Su deposu temizlenmesi gereken önemli alanlardan birisidir. Günlük hayatımızda sıkça kullandığımız su kaynakları, ne kadar temiz olur ise sağlığımız açısından da bir o kadar iyi olacaktır. Su deposu uzun bir süre kirli kaldığında özellikle diplerinde kir birikir, duvarlar kirlenir. Yıllar boyunca temizlenmeyen bir su deposunun dibi akan suya bağlı olarak kirden gözükmeyebilir. Bu da mikroorganizmalar için uygun bir ortam sunar. Su deposu 6 ayda bir temizlenmeli ve gerekli dezenfeksiyon işlemleri yapılmalıdır.

Firmamızın verdiği bir diğer hizmet ise mikroorganizmaların temizlenmesi için dezenfeksiyon hizmeti sunmasıdır. Kütahya dezenfeksiyon hizmeti arayanlar için birebir olan bu hizmet, hastalık yayıcı patojen organizmalara karşı koruma sağlar. Kimyasal bir ilaçlama ile birlikte işlem yapılan bölge ince ayrıntılarına kadar temizlenerek küçücük aralar dahi tertemiz edilir. Dolapların arkası ve tezgah altı gibi çok temizlenmeyen alanlarda mikroplar sıkça bulunmaktadır. Ekibimiz bu alanlar dahil her yeri detaylı bir şekilde ilaçlar.