Kütahya Böcek İlaçlama, Afyon Böcek İlaçlama, Eskişehir Böcek İlaçlama
Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!
Bizi Ara

Hakkımızda

Firmamız, Kütahya ve bölgesinde hizmet veren İltem ve Dora İlaçlama firmalarının birleşmesiyle birlikte 2020 yılında faaliyetlerine daha güçlü bir şekilde devam etmektedir.


Bu ortaklık ile birlikte “Bioservice” markasıyla yoluna devam eden firmamız, Haşere kontrol ve ilaçlaması, kemirgen kontrolü, kuş kontrolü, dezenfeksiyon ve su deposu temizliği gibi konularda çalıştığı yüzlerce firma ve binlerce ev ilaçlama müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır. Profesyonel kadrosu ve sürekli gelişen, yenilikleri izleyen dinamik yapısıyla Bioservice, haşere kontrol hizmetleri konusunda öncülüğünü korumaktadır.

Sunulan ve uygulanan hizmet ve ürünler yasal sınırların çok ötesinde garanti koşullarına sahiptir. Bioservice adı altında yapılan tüm işler belirli eğitimlerin sonunda, konusunda uzmanlaşmış personel tarafından yürütülmektedir.

Sunulan hizmet ve ürünlerde standartlar, süreklilik ve teknik destek ön plandadır. Bu kapsamda Bioservice bünyesinde ücretsiz keşif hizmeti de sunmaktadır.

Bioservice Haşere Kontrol Hizmetleri, kalite prensipleri gereği, etkinliği ve güvenirliği dünyaca kabul görmüş olan ürünlerle pest problemlerini çözmektedir. Şirketin biyosidal ürün portföyünde tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı; Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Çevre Koruma Ajansı (EPA), Avrupa Biyosidal Ürünler Yönetmeliği (Biocidal Products Directive (98/8/EC) tarafından tavsiye edilen orijinal ürünler yer almaktadır.

Bioservice ailesi olarak daha mutlu ve sağlıklı bir dünya için çalışmaktan gurur duyuyoruz. Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!