Kütahya Böcek İlaçlama, Afyon Böcek İlaçlama, Eskişehir Böcek İlaçlama
Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!
Bizi Ara

Hakkımızda

Sağlık üzerinde büyük bir etkisi bulunan haşereler evde gezdiği takdirde birçok hastalığa davetiye çıkarır. Kirli bir ortamda yaşamak özellikle çocuklu bir evde kalınıyor ise daha çok tehlike saçan bir durum olmakta. Hastalıklar yalnızca küçük yaşta olan veya 65 yaş ve üzerinde bulunan insanları değil aynı zamanda orta yaşlı insanları da etkileyebilir.

Bu gibi çeşitli sebeplerden dolayı Bioservice ile kaliteli bir ilaçlama hizmeti almak daha temiz bir ortamda yaşamak için en doğru seçenek olacaktır. Firmamız, Kütahya ve çevresinde hizmet veren, 2020 yılında İltem ve Dora ilaçlama firmasının birleşiminden meydana gelmiş bir firma olmaktadır. Birleşen 2 firma haşere kontrol, kuş kontrol, dezenfeksiyon, haşere ilaçlama, su deposu temizliği gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

Eğitimli çalışanları ile gelişmeye devam eden Bioservice, birleşme öncesinde de olduğu gibi birleşme sonrasında da en iyi ve en modern hizmeti vermeyi amaçlıyor. Yılların biriken tecrübesini yansıtacak olan firmamız müşterilerin kaliteli bir hizmete sahip olması için ücretsiz keşif ve teknik destek hizmeti de sunuyor.

Firmamız Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü, Çevre Koruma Ajansı ve Avrupa Biyosidal Ürünler Yönetmeliği tarafından önerilmiş olan orijinal ürünlerden yararlanmaktadır. Bu sayede Bioservice olarak en iyi hizmeti değerli müşterilerimize sunmuş oluyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Neler?
Alanında uzman olan ilaçlama firmamız siz değerli müşterileri için birçok hizmeti beraberinde getiriyor. Bu hizmetler sayesinde daha güvenli ve daha temiz bir alanda yaşamanıza imkan tanıyan Bio Service ile önce sağlık deyin.

Özellikle yaz vakti sıkça görülen haşereler birçok insanı çileden çıkarabilir. Haşerelerden korunmak için haşere ilaçlama servisi alınmalıdır. Haşere ilaçlama hizmetinde öncelikli olarak keşif yapılır ve sonrasında gerekli malzemeler alınarak ilaçlama servisine geçilir. Bu hizmet sayesinde müşteriler daha temiz, daha sağlıklı ve daha hijyenik bir ortamda yaşamaktadır. Ev, işyeri, ofis gibi birçok alanda tercih edilmektedir.

Su, hayatın temel yapı taşlarından birisidir. Binalarda bulunan su deposunun temiz olması ve 6 ayda bir dezenfeksiyon işlemlerinin yapılması gerekir. Uzun süre temizlenmeyen bir su deposunun dibi kirlerle dolu olurken duvarları da lekeli görünür. Bu da suyun içerisinde mikroorganizmaların yayılmasına olanak tanır. Bu gibi durumlardan korunmak için belirli aralıklar ile su deposu temizliği yapılmalıdır.

Firmamız tarafından müşterilere sunulan bir diğer hizmet ise dezenfeksiyon olmaktadır. İster işyeri olsun ister ev olsun her türlü alanda hizmet verdiğimiz bu sektörde patojen yani hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı temiz bir ortam sunmak görevimizdir. Bu doğrultuda yapılan keşif sonucunda hangi bölgelerin temizleneceği tespit edilir ve ilaçlama işlemi dipler dahil her yere uygulanır.

Misyonumuz
Bioservice olarak önceliğimiz müşterilere en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaktır. Şu anda da olduğu gibi her zaman sertifikalı profesyonel çalışanlar ile işimizi yapmaya devam edeceğiz. Müşterilerimize en yeni ekipmanlar ile ve en güncel teknolojiler ile hızlı ve etkili çalışmalar sunacağız, bununla birlikte teknik destek sunacağız.

Vizyonumuz
Yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmaları ile bizi tercih edenlere daha kaliteli iş sunmak için yeni teknolojilerden yararlanacağız, daha iyi ekipmanlara geçiş yapacağız. Dönem ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe firmamız bu yönde gelişmelere şahit olacak.