Kütahya Böcek İlaçlama, Afyon Böcek İlaçlama, Eskişehir Böcek İlaçlama
Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!
Bizi Ara

Haşere ve Kemirgen Kovucu Cihazlar

Haşere ve Kemirgen Kovucu Cihazlar

Kış yaz özellikle iç mekanlarda görülen ve sıkça rahatsızlık veren haşerelere bu ürün ile son vermek artık eskisinden daha kolay. Kullanımı oldukça kolay olan bu ürün ister evde ister ofiste ister depoda olsun tüm kapalı alanlarda bu ürünü rahatça kullanmak mümkün. 300 metrekarelik büyük bir alanda bile etkisini kolay bir şekilde gösterir. Haşere kovucu bu ürün diğer hiçbir ürüne benzememektedir.

Ultrasonik, elektromanyetik, negatif iyon ve ozon jeneratörü gibi teknolojik bileşenleri sayesinde tüm zararlı canlılardan sizi koruyabilen bu ürün yalnızca fişe takılarak çalışır. İnsanlara herhangi bir zararı yoktur, kimyasal madde içermez. Yüksek yoğunluktaki ultrason gücü ve kendine özgü tekniği ile duvarda bulunan haşereleri bile rahatlıkla kaldırır. Haşereleri profesyonel bir şekilde kovar ve havayı sürekli temiz tutar. Ürünün üzerinde yer alan düğmeler sayesinde ürünü rahat bir şekilde kullanmak mümkün olmaktadır.

Dijital göstergesi sayesinde güncel durumu takip edebilirsiniz. Kokusuz ve zararsız olan bu ürün, genel olarak yaz aylarında yoğun haşere olan bölgelerde sıkça tercih edilir. Bu tatil yerlerinde eviniz varsa yine FCN01 haşere kovucu ürün almak gerekir. Bahçe katı ve giriş katlarda haşereler daha çok yer alır. Haşerelere karşı güçlü bir çözüm arayanlar bu ürünü denemelidir. Bu sayede güçlü etkisiyle haşerelerden bir iz kalmayacak. Her türlü haşereye karşı etkili olan FCN01 haşere kovucu sayesinde rahatça evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Balkon, bahçe, pencere gibi yerleri rahatça açmak bu ürün sayesinde mümkün. Üstün özellikleri birçok ürüne göre daha etkilidir. Özellikle turizmin ve insan sayısının yoğun olduğu bölgelerde sıkça kullanımı tercih edilen FCN01 ürününün son teknoloji özellikleri kullanması, pek çok alanda tercih edilmektedir.

Bulunduğunuz yer çok katlı bir bina ise her kat için bir adet gerekir. Bodrum katı, koridor gibi pek hava girmeyen alanlara da bu ürünün yerleştirilmesi önerilir. Bodrum katta oturanlar için ürünün ek bir avantajı rutubet kokusunu gidermesi ve havayı temizlemesidir. Ürün kanserojen veya kimyasal madde içermiyor. Kısa süre içerisinde etkili bir performans yaşayın. Çocuklu aileler için tavsiye edilen bu ürün ailenin korunmasında yardımcı olur. Piyasadaki en sonuç odaklı haşere kovucu ürünü olan FCN01, prize takılıp çalıştırılmaktadır. Ürün prize takıldığı anda gelişmiş yoğunlukta salgılanan ultrason dalgaları sayesinde haşereleri anında tespit edip kovalar. Büyük küçük pek çok haşere ürünün güçlü yaydığı etkiden kurtulamaz, müşterilere rahat bir nefes aldırır.