Kütahya Böcek İlaçlama, Afyon Böcek İlaçlama, Eskişehir Böcek İlaçlama
Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!
Bizi Ara

Haşere ve Kemirgen Kovucu Cihazlar

Yaz kış özellikle iç mekanlarda görülen ve büyük rahatsızlık veren haşerelere bu ürün ile son verebilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik ve sonucu kesindir. İster evde ister ofiste veya depoda tüm kapalı alanlarda tüm ev tiplerinde bu ürünü kolayca kullanmanız mümkün. 300 metre karelik büyük bir alanda etkisini gösterir. Bu son haşere kovucu ürün diğer hiçbir ürüne benzemez.

 Ultrasonik, elektromanyetik, negatif iyon ve ozon jeneratörü gibi teknolojik bileşenleri sayesinde aklınıza gelen gelmeyen tüm zararlı canlılardan sizi korur. Ürünü sadece fişe takmanız yeterlidir. İnsanlara zararı yoktur ve kimyasal herhangi bir madde salgılamaz. Yüksek yoğunluktaki ultrason gücü ve tekniği ile duvara sızan haşereleri bile temizler. Sinek ve böcekleri ustaca kovar ve havayı sürekli temizler. Buton kontrolü ile her fonksiyonunu rahatça kullanabilirsiniz.

 Dijital göstergesi ile durumu pratik bir biçimde izleyebilirsiniz. Kokusuz ve zararsız olan FCN01, özellikle yaz aylarında yoğun sinek ve böcek olan bölgelerdeki otellerde kullanılmaktadır. Bu tatil yerlerinde eviniz varsa yine FCN01 haşere kovucu ürün tam size göredir. Bahçe katı ve giriş katlarda bu tehlikenin daha fazla olduğu da bilinir. Böcek ve haşerelere karşı kökten çözüm arayışında iseniz, bu ürünü mutlaka deneyin. Kemirgenler, sürüngenler, çekirge, her türlü sinek ve böcek, akrep ve yılana karşı etkili olan FCN01 haşere kovucu ile artık rahatça evinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bahçe, balkon, pencere gibi yerleri rahatça açıp evde, ofiste zaman geçirebilirsiniz. Üstün teknolojisi diğer benzer içerikli ürünlerden çok daha etkili olmasını sağlamaktadır. Özellikle turizmin ve insan sayısının yoğun olduğu bölgelerde ve mekanlarda, örneğin sıcak turistik bölgelerde, rutubetli alanlarda, çocuk yuvası, okul, iş yeri gibi kalabalık iç mekanlarda sıkça rastlanan böcek, sinek vb zararlılara karşı en etkili çözüm için FCN01 önerilmektedir.

 Eğer bulunduğunuz mekan çok katlıysa, her kat için bir adet cihaz yeterli olacaktır. Çok hava girmeyen, genelde kapalı tutulan, rutubeti bol bodrum katı, çatı katı, tavan arası, koridor ve depo gibi alanlarda da ayrıca cihaz yerleştirmeniz önerilir. Bodrum katta oturanlar için ürünün ek bir avantajı da, rutubet kokusunu gidermesi, havayı temizleyip kokusuz olmasıdır. Ürün kesinlikle kanserojen ve kimyasal bir madde içermez veya salgılamaz. Çok kısa bir süre içinde etkin sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz. Çocuklu aileler için oldukça gerekli olan bu ürün piyasadaki en sonuç odaklı haşere kovucu üründür. Sadece prize takın ve sonucu görün. Hoparlörlerinden gelişmiş yoğunlukta salgılanan ultrason dalgaları her zararlıyı anında tespit eder ve kovar. İrili ufaklı hiçbir haşere onun etkisinden kurtulamaz ve siz de rahat bir nefes alırsınız. Duvar için, tavan ve duvar çatlağı gibi alanlarda saklanan haşereler dahi titizlikle kovulur.