Kütahya Böcek İlaçlama, Afyon Böcek İlaçlama, Eskişehir Böcek İlaçlama
Sizi Haşerelerden Kurtaracak BİO VAR!
Bizi Ara

Haşere İlaçlama Hizmetleri

Kütahya Haşere İlaçlama

İşyeri İlaçlama
İşyerinde tecrübeli profesyoneller ile birlikte yapılan keşifler başarılı bir “entegre haşere kontrolü” programının ilk adımı olmaktadır. Her sektör farklı çevresel ve fiziksel şartlara sahip olmaktadır. Uygulanan işlemler riskleriyle birlikte de farklı olur. Bu aşamada firmamız Bioservice, her sektör için kaliteli çözümler sunarak işinize özel bir yaklaşım tarzı geliştirir.

Entegre haşere kontrolünün ilk adımı olan ihtiyaçların belirlenmesi için uygulanan keşif çalışmamızın hedefleri şu şekilde yer alır:
İşyerinde hangi türde haşerelerin mevcut olduğunu ve nerelerde bulunduğunu belirlemek.
İşyerinde haşerenin oluşmasına yol açan durumları belirlemek.
İşletmenin riskli ve yüksek riskli olan alanlarını belirlemek.
İşyerinde bu zamana kadar yapılan tüm uygulamalar ve güncel durumun tespit edilmesi.
İşyerinde tüm değerlendirmelere uygun pest kontrol stratejilerini kararlaştırmak.

Her uygulama kendi içinde sınıflandırılır. Belirli periyotlarla yapılması gereken işyeri ilaçlaması sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Firmamız bu adımları en iyi şekilde gerçekleştirerek insan sağlığını düşünür ve en doğru ilaçlama hizmetini ortaya koyar.

Ev İlaçlama
Konut ilaçlama özen gösterilmesi gereken bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bioservice firması olarak haşerelerden korunmanın ötesinde yaşam alanlarının ilaçlanması ile olası karşılaşabileceğiniz ciddi sağlık sorunlarının önüne geçebileceği gibi haşere ilaçlama hizmeti ile birlikte konutlarda böcek, sivrisinek, örümcek gibi istenmeyen misafirlerin olmasını önlemek mümkün hale geliyor.

Evlerimizde bulunan haşerelere karşı etkili çözüm için Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ilaçlar firmamız Bioservice tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede yaptığımız ilaçlama en doğru sonucu veriyor. Müşterilerin bu konuda yapması gereken tek işlem hemen bize ulaşıp ücretsiz keşiften yararlanması ve ilaçlama hizmetini almasıdır.

Konut ilaçlamalarında pek çok ilaçlama yöntemi kullanılır. Haşerenin türü, yaşam alanının durumu ve evi terk etme konusunda müşterinin sorun yaşayıp yaşamadığı gibi unsurları göz önüne aldıktan sonra hizmetin uygulanmasına karar verilir. Firmamız müşterilerinin rahatını düşünerek her türlü çözümler geliştirmektedir.

Haşere ilaçlama konusu üç ana maddeye ayrılır. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama yöntemi ilaçlamalar arasında yer almaktadır. İlaçlama yöntemleri ayrı bir şekilde sağlığa zararlı olmayacak biçimde yapılır. Bunun için bina boşaltılır ve temizlik işlemi başlar. Bu işlemden sonra binada ilaçlama hizmeti uygulanır ve ilaçlama hizmeti bittikten sonra bina havalandırılır.

Evin ilaçlanması sonucunda artık haşerelerden korunabilir, daha temiz bir ortamda yaşamaya başlayabilirsiniz. Haşereden arındırılmış bir ortam demek sağlıklı ve hijyenik bir ortama adım atmak demektir. Bundan dolayı temizlik konusunda firmamız düzgün bir iş yapmaktadır.

Ev ilaçlama dikkat edilmesi gereken ve profesyonellerin yapması gerektiği bir uygulama olmaktadır. İstanbul ev ilaçlama konusunda Bioservice yaklaşık 21 yıldır bu işte faaliyet gösteriyor. Tecrübelerimizi ve karşılaşabileceğimiz tüm sorunları daha önce karşılaşmış ve çözüme kavuşturmuş bir firma olarak siz değerli müşterilerimize bu yönde en etkili hizmeti veriyoruz.

Yeni tanıştığımız veya tanışacağımız müşterilerimize bütün bilgi birikimimiz ile hizmet sunmaktayız. Problemlerinize kendimizi de ortak edip problemleri hep beraber çözdükten sonra sizi yaşam alanlarınızda güler yüz ile bırakıp ayrıldığımızda yaşadığımız gurur bizim için her kazançtan daha büyük sevinç kaynağı olmaktadır.

Müşterimizin hizmetinde olmaktan gurur duyarak daima 7/24 hizmet politikamız ile sınırsız çalışma isteği ve her daim profesyonel ekibimiz Sağlık Bakanlığı’ndan aldıkları eğitim ile tüm donanımlarını tamamlamış olan personel ekibimiz ile sizden gelecek bir çağrıyı bekliyoruz.